close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
مزایای استیکر شبرنگی چیست؟

استیکر

Shebrang در واقع نوعی چسب است که عمدتا در برنامه هایی استفاده می شود که ما متن ، لوگو یا هر شکلی را با برش پلاتر می بریم و این برچسب های برش خورده را روی سطح مورد نظر می چسبانیم. اگرچه این محصول می تواند به صورت محدود چاپ شود ، اما به دلیل در دسترس بودن این محصول در صنعت چاپ ، در این مقاله توضیح مختصری می دهیم.

مزایای Shebrang نسبت به Sticker:

نوع مواد اولیه:

همانطور که از نام Shebrang مشخص است ، ویژگی Shebrang در مقایسه با برچسب های معمولی این است که بر اثر تابش نور می درخشد و این برچسب را در شب خواناتر می کند.

الحاق و چسبندگی

ویژگی دیگر زونا چسبندگی بهتر نسبت به چسب کاشی است و باعث می شود برش های چسب کوچکتر در محل نصب دوام بیشتری داشته باشند.

بهترین خدمات طراحی و چاپ را در مجموعه خانه طراحان سام دریافت کنید.

تنوع رنگ:

مزیت دیگر شبرنگ تنوع رنگ این محصول است که به دلیل رنگ مواد اولیه نیازی به چاپ ندارد و زمان آماده سازی چسب برای نصب بسیار کمتر از مواردی است که ما روی چاپ چاپ می کنیم. و سپس آن را برای نصب ارسال کنید. با انتخاب چاپ در این موارد ، هزینه چاپ را کاهش می دهیم و زمان چاپ را به صفر می رسانیم.

کیفیت رنگ:

در صنعت گرافیک ، اگرچه ما در چاپ تمام رنگی که در طول کار تک رنگ چاپ می شود بسیار مراقب هستیم ، اما با سردرد یا مشکلات غیرقابل انکار در چاپ با اندازه بزرگ ، گاهی اوقات برچسب های چاپ شده رنگ یکنواختی به عنوان مشتری دارند ، اینطور نیست. آنچه ما می خواهیم ، اما هنگام خرید یک برچسب ، ما رابطه جنسی را که دارای چاپ یکنواخت است خریداری نمی کنیم و هنگام خرید برچسب رنگ واقعی مورد نظر خود را انتخاب می کنیم.

چاپ لایت باکس در مجموعه خانه طراحان سام .

تعداد بازدید از این مطلب: 113
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 0