کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی مزایای استیکر شبرنگی چیست؟
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
مزایای استیکر شبرنگی چیست؟

استیکر

Shebrang در واقع نوعی چسب است که عمدتا در برنامه هایی استفاده می شود که ما متن ، لوگو یا هر شکلی را با برش پلاتر می بریم و این برچسب های برش خورده را روی سطح مورد نظر می چسبانیم. اگرچه این محصول می تواند به صورت محدود چاپ شود ، اما به دلیل در دسترس بودن این محصول در صنعت چاپ ، در این مقاله توضیح مختصری می دهیم.

مزایای Shebrang نسبت به Sticker:

نوع مواد اولیه:

همانطور که از نام Shebrang مشخص است ، ویژگی Shebrang در مقایسه با برچسب های معمولی این است که بر اثر تابش نور می درخشد و این برچسب را در شب خواناتر می کند.

الحاق و چسبندگی

ویژگی دیگر زونا چسبندگی بهتر نسبت به چسب کاشی است و باعث می شود برش های چسب کوچکتر در محل نصب دوام بیشتری داشته باشند.

بهترین خدمات طراحی و چاپ را در مجموعه خانه طراحان سام دریافت کنید.

تنوع رنگ:

مزیت دیگر شبرنگ تنوع رنگ این محصول است که به دلیل رنگ مواد اولیه نیازی به چاپ ندارد و زمان آماده سازی چسب برای نصب بسیار کمتر از مواردی است که ما روی چاپ چاپ می کنیم. و سپس آن را برای نصب ارسال کنید. با انتخاب چاپ در این موارد ، هزینه چاپ را کاهش می دهیم و زمان چاپ را به صفر می رسانیم.

کیفیت رنگ:

در صنعت گرافیک ، اگرچه ما در چاپ تمام رنگی که در طول کار تک رنگ چاپ می شود بسیار مراقب هستیم ، اما با سردرد یا مشکلات غیرقابل انکار در چاپ با اندازه بزرگ ، گاهی اوقات برچسب های چاپ شده رنگ یکنواختی به عنوان مشتری دارند ، اینطور نیست. آنچه ما می خواهیم ، اما هنگام خرید یک برچسب ، ما رابطه جنسی را که دارای چاپ یکنواخت است خریداری نمی کنیم و هنگام خرید برچسب رنگ واقعی مورد نظر خود را انتخاب می کنیم.

چاپ لایت باکس در مجموعه خانه طراحان سام .

تعداد بازدید از این مطلب: 219
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
می توانید دیدگاه خود را بنویسیدتعداد صفحات : 0